
Paddenstoelenwandelingen bij Buitencentrum Boomkroonpad
AlgemeenDROUWEN - De herfstperiode is altijd bijzonder. Tijdens een aantal zondagen en woensdagen in oktober is daarom een gids van Staatsbosbeheer aanwezig die belangstellenden meeneemt door de boswachterij Gieten-Borger om op zoek te gaan naar paddenstoelen.
In deze tijd van het jaar is de natuur prachtig: de bladeren aan de bomen hebben tal van kleuren en de dieren maken hun hol alvast op orde voor de wintervoorraad. Paddenstoelen schieten de grond uit en hebben de meest bijzondere vormen, kleuren en namen. Onderweg leren de deelnemers welke functie ze hebben in de cirkel van het leven en hoeveel verschillende soorten, kleuren en vormen er zijn. De gids wijst de wandelaars daarbij op dingen die ze zelf anders zelf niet ontdekt zouden hebben.
De wandelingen, die geschikt zijn voor jong en oud, vinden plaats op zondag 11, 18 en 25 oktober en op woensdag 14 en 21 oktober. Ze duren anderhalf tot twee uur en starten om 13.30 uur bij Buitencentrum Boomkroonpad. Aangeraden wordt om een spiegeltje en een camera mee te nemen. Vooraf aanmelden is noodzakelijk en kan email via www.staatsbosbeheer.nl/boomkroonpad.



