
Geslaagde opening verbouwde Boerderijwinkel Kruize
AlgemeenMUSSEL - De verbouwde boerderijwinkel van Anniek en Heijn Kruize in Mussel is afgelopen week onder grote belangstelling geopend.
Anniek en Heijn, die het bedrijf aan de Zandtangerweg 64a in 2020 hebben overgenomen van Geert Krops, zijn zeer content met de nieuwe indeling van hun winkel. Naast het feit dat de winkel veel overzichtelijker is geworden heeft de winkel nu ook Weijdeland-kaas en veel meer streekproducten aan het assortiment toegevoegd. De reacties van de klanten hierover zijn zeer positief. ,,Ons streven is om zoveel mogelijk producten uit de regio te verkopen’’, aldus Heijn Kruize. Bij Kruize Boerderijwinkel zijn ook eieren van Migchels, vlees van Hemmen, meel van Mulder Pot en natuurlijk de eigen geteelde aardbeien, asperges, bloemkool en aardappelen te koop. Het aspergeseizoen is voorzichtig weer begonnen. ,,Door het koude voorjaar liet het witte goud iets langer op zich wachten, maar vanaf deze week liggen onze eigen asperges weer volop in de boerderijwinkel.’’
Om zich samen met Heijn volledig op de winkel te kunnen richten, heeft Anniek onlangs haar baan als pedagogisch medewerkster opgezegd. Samen hebben ze ook een gezin met drie jonge kinderen.



