
Kennismakingsmiddag HCC over 3D-printen in Stadskanaal
AlgemeenSTADSKANAAL – HCC houdt op dinsdag 21 juli een informatieve bijeenkomst over 3D-printen in De Hoeksteen aan het Velingspad 1 in Stadskanaal. De middag duurt van 13.30 tot 16.30 uur en is bedoeld voor zowel beginners als deelnemers die al ervaring hebben met de techniek.
Tijdens de bijeenkomst krijgen bezoekers een inkijkje in de mogelijkheden van 3D-printen. Meerdere printers zijn live in actie te zien, waarbij wordt gedemonstreerd hoe een digitaal ontwerp laag voor laag wordt opgebouwd tot een tastbaar object.
Daarnaast wordt uitleg gegeven over de werking van 3D-printers, de verschillende printmaterialen, het voorbereiden van ontwerpen en de instellingen die van invloed zijn op het eindresultaat. Ook komt ontwerpsoftware aan bod, waarmee deelnemers eenvoudige modellen kunnen maken of bestaande ontwerpen kunnen aanpassen.
Volgens de organisatie is de middag bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in techniek, creativiteit of de mogelijkheden van 3D-printen. Zowel mensen die nog nooit met een 3D-printer hebben gewerkt als hobbyisten die hun kennis willen uitbreiden zijn welkom.
De bijeenkomst vindt plaats in De Hoeksteen aan het Velingspad 1 in Stadskanaal. De toegang is vrij en belangstellenden kunnen tijdens de middag binnenlopen om kennis te maken met de mogelijkheden van 3D-printen.

