
Meerwijck Monster Sale belooft huiveringwekkend veel voordeel
AlgemeenKROPSWOLDE - De spanning stijgt bij Siblu Familiepark Meerwijck aan het Zuidlaardermeer in Kropswolde: de Meerwijck Monster Sale zorgt nu al voor een ware golf van nieuwsgierigheid.
Tijdens de sneak preview van afgelopen week kwamen tientallen geïnteresseerden een kijkje nemen. Meerdere bezoekers verlieten het park niet alleen met een glimlach, maar ook met serieuze plannen voor hun eigen vakantiechalet. Volgens verkoopadviseurs Dillion Veneboer en Shailesh Badloe hangt er een bijzondere energie op het park: ,,De belangstelling is enorm. Bezoekers voelen dat er iets bijzonders op komst is. Sommigen kwamen puur uit nieuwsgierigheid en gingen naar huis met concrete ideeën voor hun eigen chalet. Dat zegt genoeg over wat er dit weekend te beleven valt.’’
Wat er precies te gebeuren staat, houdt het team van Siblu Meerwijck nog even geheim. Eén ding is zeker: komend weekend staat volledig in het teken van exclusieve voordelen en unieke acties die nergens anders te vinden zijn. Wie op zoek is naar een nieuw of jong-gebruikt vakantiechalet, ontdekt dat zijn of haar chaletdroom plots binnen handbereik ligt, met exclusieve mogelijkheden die zich slechts zelden voordoen. Op zaterdag 25 en zondag 26 oktober verandert het showterrein op het vakantiepark in een sfeervolle Halloween-setting vol verrassingen. Bezoekers kunnen de hand leggen op de laatste beschikbare chalets, kennismaken met het team en ontdekken wat de Monster Sale zo bijzonder maakt. Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: het animatieteam organiseert een gratis Halloweenworkshop, waarbij kinderen hun eigen pompoen mogen versieren.



