
Zomeractiviteiten bij Buitencentrum Boomkroonpad
AlgemeenDROUWEN - Het is zomer, tijd om naar buiten te gaan! Bij Buitencentrum Boomkroonpad in Drouwen is deze zomer dan ook van alles te beleven.
Elke zondagochtend in augustus kan iedereen - jong en oud - met een gids van Staatsbosbeheer een mooie, afwisselende zomerwandeling maken. Tijdens de wandeling gaan de deelnemers op pad voor een leuke ontdekkingstocht in de natuur en van alles te leren en ontdekken over de bomen en de dieren in het bos. Naast de zondagwandelingen worden er nog tal van andere activiteiten georganiseerd. Zo is een bezoek aan het Boomkroonpad een bijzondere bosbeleving, waarbij men door de kronen van de bomen kan lopen. Verder zijn er in de zomermaanden op dinsdag de kinder-doe-dagen, waarbij kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen timmeren of knutselen. Ook zijn er verschillende avondwandelingen: de vollemaanwandeling, zomeravondwandeling, een leermuizenexcursie en op excursie met de fiets. De maand augustus wordt afgesloten met een sporenexcursie onder leiding van boswachter Aaldrik Pot.
De verschillende activiteiten vinden plaats tot en met begin september. Reserveren kan via www.staatsbosbeheer.nl/boomkroonpad.



