
Twee gewonden bij botsing op N374 bij Buinerveen
AlgemeenBUINERVEEN – Bij een botsing tussen twee auto’s op de N374 ter hoogte van Buinerveen zijn vrijdagmiddag twee mensen gewond geraakt.
Beide wagens raakten daardoor van de weg en kwamen in een greppel tot stilstand, een van beide voertuigen belandde daarbij op de kop. Verschillende hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen daarna snel ter plaatse om de inzittenden te helpen. Een van de bestuurders raakte bekneld en moest door de brandweer worden bevrijd, de andere bestuurder kon zijn voertuig zelf verlaten. De beknelde automobilist werd met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht.
De weg, die bezaaid lag met brokstukken, was door het ongeval lange tijd afgesloten. De toedracht van het ongeval zou mogelijk een mislukte inhaalactie zijn.



